| raluca_8263 a întrebat:

Cred ca stiti cu toti jocul burn buddy de pe hi5.Eu am o mica problema:de cateva zile nu merge. Aveti idee din ce cauza?

2 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Jocul nu a functionat cateva zile, deoarece Hi5-ul a scos a varianta noua a jocului BarnBuddy, si anume V2 beta.happy

| Anda_9811 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Adobe flash player 10 plugin. dar mai intai intra in Start, settings, control panel, add or remove programs, cauta Adobe flash player 10 plugin si da-i remove. happy
Succes