| Galanthol a întrebat:

Credeti ca Ana Maria Prodan e caz de camasa de forta? Am citit un articol cum ca ar fi folosit Photoshop pentru a se introduce intr-o poza dintr-un transfer insa a fost prinsa, poza oficiala aparand la aia pe site. Reactia ei a fost: "Câinii latră, ursul trece. În cazul meu ursul latră, câinii trec! Eu rămân cu faima, cu transferurile, cu respectul jucătorilor și cu banii!

Restul cu ce? Merit doar atât: "felicitări doamna Anamaria Prodan pentru tot ce faceți pentru fotbalul românesc și pentru jucătorii români".

Recunoștința e boală grea la noi! Concluzia? Sunt un MiG-19 pentru toți", a spus Anamaria Prodan, pentru digisport.ro.

1 răspuns:
| Yparisa a răspuns:

E troallă, dar una reală, nu ca voi.