| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este chiar Andra Gogan in filmuletul ala in care si-o trage cu unul la un meci de fotbal?

8 răspunsuri:
| Ivanescucristina a răspuns:

Nu este ...serios acum am cunoscut-o acum 2-3 ani personal la un festival... E o fată foarte cuminte cu bunul simt și chiar foarte bine crescuta.

| Drimmero a răspuns:

Cui ii pasa?

| RAY a răspuns:

Ce film?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pentru un prieten intrebi?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Sa vad si eu filmul, sa vad e aia sau nu, asa e rational, nu comentez in lipsa dovezilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Este pe Youtube daca cauti "Andra Gogan se f***".

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e ea e un fake, in fapt totul e fake pe stadion pe naiba, eu lucrez in editare video e fake

| deeeaqq a răspuns:

Cu toate că nu o suport, nu, nu ea este în video