| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca exista pericolul de atentat la Untold?

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

99,9% nu! Vin artisti mari, ***, iti dai seama ca securitatea nu e una de pomina

| LoveSleep a răspuns:

Depinde de cum îmi decurge programul.

| pufulescu a răspuns:

Da, exista! Exista pericol de atentat la orice adunare publica... dar mai exista si pericolul sa dea masina peste tine cand treci strada, sa te injunghie un hot pe strada, sa fii violata daca esti fata sau de ce nu violat daca esti baiat!
Ce vei face, nu mai iesi din casa? Vezi-ti linistit / a de treaba, ca daca e sa mori mori si in pat acasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce treaba au teroristii cu Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu România nu are treabă nimeni.

| UzOm a răspuns:

Mai repede coboară Allah de pe tron și vă atacă, decât niște pârliți de teroriști.