| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca iarba si ciupercile halucinogene ar trebui legalizate in Romania? Ce s-ar schimba? Ar fi o idee buna?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Da,dar in scop terapeutic /medical...atunci și eu ași fi bolnavă din senin big grin

32 răspunsuri:
| chuckmanson a răspuns:

Având în vedere ce s-a întâmplat acum nici 10 ani cu magazinele de vise cred că e clar că nu e o idee bună să legalizăm alt drog.

| SG1995 a răspuns:

"Credeti ca iarba si ciupercile halucinogene ar trebui legalizate in Romania?"

Cred că pușcăria nu a schimbat pe nimeni în bine. Și mai cred că dacă nu faci rău nimenui ar trebui să fie treaba ta, nu a statului.