| DonEduardo a întrebat:

Ciupercile halucinogene sunt legale?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Din păcate nu sunt, prezinta beneficii medicale si Big Pharma nu vrea concurenta:
https://www.healthline.com/health-news/benefits-of-medical-mushrooms

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu sunt legale. Dar pot fi mortale. happy

| Simpatic a răspuns:

Unde ai vazut tu droguri legale in zona noastra? Olanda e altceva, o tara a descreieratilor si a gaylor, nu am nimic nici cu drogatii nici cu gayii, problema e ca Olanda nu este o tara de urmat la capitolul ceea ce se intampla in societate, ca si dezvoltare a tarii, economic in schimb au un mare DA din partea mea.
Ca si popor mi se par la fel de respingatori ca si englezii.
Nu-mi plac drogurile asa ca nu pot sa fraternizez cu popoare care au adoptat asta in masa.

La noi altceva trebuie legalizat poate si drogurile dar cel mai mare flagel neplatitor de taxe la noi este prostitutia, proxenetismul, asta daca s-ar legaliza ar avea chestii benefice la economia tarii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt letale.

| Mosotti a răspuns:

Nu sunt legale decat in Olanda parca.

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt.

| chuckmanson a răspuns:

Nu, dar dacă locuiești în Canada le poți cumpăra online ușor.

| 19flo79 a răspuns:

Legale nu sunt dar daca le cunosti poti merge sa culegi... desi nu iti recomand! happy