| lupulSingle a întrebat:

Cine cunoaste ciupercile halucinogene? Dau funda

7 răspunsuri:
| Adrian7art a răspuns:

Serios?
Păi ce rahat ai in capul ăla să întrebi așa ceva?
Da-te cu capul de pereți dacă vrei să amețesti.
Băi băieți baga-ți-vă mințile in cap..ca lumea asta e plină de retarzi si drogați.

| lupulSingle explică (pentru Adrian7art):

Da ce iti pasa ce intreb eu?

| Adrian7art a răspuns (pentru lupulSingle):

Ti se pare un site pentru a "promova" droguri halucinogene si alte stupefiante?
Asta-i un site care ajută lumea..nu care promovează drogați.
Dacă un puști accesează link-ul de mai sus si din curiozitate încearcă si el..iti asumi tu?

| lupulSingle explică (pentru Adrian7art):

Ba omule lasa-ma, eu vreau doar sa stiu nu is de consum

| lilith16 a răspuns (pentru Adrian7art):

E incearca si el, pustiul nu are decât sa isi vada de masinutele si 5 gang-ul lui, nu sunt pe site copii mai mici de 12 maxim 12 care cred ca reusesc si ei sa gândească si nu o sa se duca sa caute având in vedere ca nu se gasesc asa, la colt de sant. adica exista sectiune de sex si fix aici ca a întrebat el de ciuperci se uita? ma lasi, nu vezi ce generatii sunt? sunt prea ocupati cu popularitatea pe tik tok

| hyozanryu a răspuns:

Asta suna a intrebare pentru angajare..in domeniu