| luminita_6533 a întrebat:

Credeti ca in spatele unui barbat puternic se ascunde o femeie puternica?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Da, mereu este asa happy.

| Rukhsandra a răspuns:

Da

| Dan a răspuns:

Nu, ci un spirit invizibil care se gaseste la toti oamenii puternici.

| OanaG a răspuns:

Nu intotdeauna! Unele sunt mai slabutehee hee

| mika a răspuns:

Cu singuranta! intotdeauna o fost asa si o sa fie! femeia

| chrystyna a răspuns:

Bineinteles! Oricat de mari si tari se cred barbatii (chiar si aia de succes), fara o femeie inteligenta si puternica in spate nu ar face mare lucru.Pana la urma, si intr-o famile, femeia e "creierul". Fara ea ce stie barbatul sa faca?
Si cum unii barbati nu sunt asa ambitiosi, asteapta mereu sa fie impinsi de la spate de o femeie.
Dar sunt curioasa ce barbati(baieti) recunosc asta!

| Ralucarrie a răspuns:

Da!
asa a fost intotdeauna si asa va filaughing