| vrajitoarea_1628 a întrebat:

Credeti ca maine la deschiderea noului an scolar e bine sa ma duc cu mama? ea asa zice da mie imi este cam rusine sa apar cu mama de manutzasadprecizez ca trec clasa a -9-a.:*:*:*

9 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Mai bine ar fi sa te duci singura, k si eu cand am trecut a 9-a nu m-am dus q mama, doar k eu aveam niste prieteni din liceul acela si am fost q ei, acum u decizi daca vrei sa te duci sau nu q mama ta

| MisterKat a răspuns:

Nu trebuie sa iti pese de ce zic ceilalti. sincer. Eu am fost singur la scoala aproape in fiecare an, dar de cand am inceput liceul merg singur happy Mult Succes in noul an scolar! happy

| Betty18 a răspuns:

Si eu am fost cu mama in clasa a9a. ea statea cu ale mame care le mai cunostea sau cae le-a cunoscut acolo si eu stateam cu fetele meletonguenu are treaba cu tine.vinesi ea sa vada clasa diriginta ce mai spune diriga in clasa etc.nu are de ce sa iti fie rusine

succes

| alle529 a răspuns:

Eu nu ma duc cu maica`meahappysi multi colegi de ai mei nu merg cu mama lor pentru ca nu are rost.pentru o ora cat ne tine sa-si ceara liber de la lucru n`are rost.kiss

| metonst54 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine, doar ce vrei sa pari ca esti un adult in toate firea independent de parintii tai, gandeste-te oleaca

| Ove a răspuns:

Daca ar fi mama langa mine si ar vrea sa vina cu mine la scoala nu as avea nimic impotriva.Acum este decizia ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz de manutza, dar cu mama! Care mama nu vrea sa fie cu copilul ei in prima zi de scoala? De ce sa ii iei bucuria si mandria ca are asa o fata mare si frumoasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, cand am inceput a IX-a, am mers cu maica-mea; de fapt, ea a mers cu mine, n-am putut s-o conving sa ma lase singura

si bine mi-a parut apoi ca a venit, altfel cautam ca bezmetica in ce clasa m-au repartizat, sala, colegii si diriginta. s-a ocupat ea de asta.

crede-ma, in invalmaseala din curte, la festivitate, o sa-ti faca bine sa stii ca nu esti singura.succes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa ti fie rusine?straight face Nu trebuie sa o tzii neaparat de "manutza"... E frumos ca vrea sa vina cu tine. N ai de ce sa te rusinezi. E mama ta si e normal sa si doreasca sa te insoteasca in prima ta zi la liceu! Bafta!