| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Posta Romana ar trebui desfiintata?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gresit.In orice tara din lume exista asa ceva. Daca tu ai o parere proasta despre ea este numai problema ta.Asa ca, NU.

| thegatekeeper a răspuns:

In niciun caz! Poate ai avut parte de vreo situatie mai neplacuta in legatura cu ei, insa eu, personal, nu am avut niciodata. Oricum, in niciun caz nu ar fi o idee buna sa se desfiinteze.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

La cat de nasoala e nici n-ar trebui sa mai fie ca de ex eu am fost anul trecut in concediu vreo 10 zile am trimis din prima zi o carte postala si dupa 20 de zile dupa ce am azuns acasa de abia de abia atunci a azuns

| DariaAlina a răspuns:

Nu... Cu ce ți-au greșit angajații PR?