| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca prin raspunsurile si intrebarile mele sunt inervananta sau insuportabila? sincer. Vreau sa vad cati prieteni si cati dusmani am fara suparare...

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Lumea nu se imparte in prieteni si dusmani. Sunt si oameni carora le esti indiferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint convins ca sint si oameni care te admira si oameni carora le esti indiferenta sau chiar te urasc. Niciodata nu or sa te placa toti. Orice ai face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca asta este lumea unii iti sunt prieteni si iti vor binele, altii iti sunt dusmani si iti vor raul eu cred ca asta e lumea din pacate suntem niste rai de ce sa nu recunoastem?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar fiecare are in el si bunatate si rautate. Si se manifesta in functie de imprejurari. Azi ma iubeste si face orice pentru mine, iar miine ma uraste si ma calca-n picioare.

| Silvia a răspuns:

Eu sunt neutra...big grin, insa m`au deranjat raspunsurile tale la intrebarea de aseara si felul in care ai vorbit cu @wreido. mi s`a purut ft urat din partea ta, si sa stii ca ea nu este fetita, ci are 18 ani, probabil mai mult decat tine, ptc eu dupa cum te porti nu iti dau mai mult de 13-14 anishoriwinking

| remus a răspuns:

Santem rai cu spume uneori, mai avem un pic si ne devoram de vii, noroc ca ne mai rabda Dumnezeu, vad uneori cum unii daca ar avea coarne ar impunge...fii tu insuti, ascultati inima si9 nu mai pune toate la suflet, vad ca ai o inima mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sint neutru, de fapt nici nu stiu daca faci referire la ceva si la ce anume. Raspunsul de mai sus insa, este general valabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haideti nu mai fiti suparati pe mine pentru ce am spus aseara din pacate m-au provocat.De fapt eu nu sunt deloc asa eu am intrat pe acest sait cu speranta ca imi fac prieteni dar unii dintre voi chiar ati fost rautaciosi cu raspunsurile. Sper sa ma iertati daca am gresit.HA ce ziceti suntem unu pentru. toti si toti pentru. unu?

| JustMeFlory a răspuns:

Enervanta nu inervananta!happy

Sincer iti spun ca nu iti poti da seama de o persoana doar prin prisma raspunsurilor care le da.Pe acest site nu cred ca poti avea dusmani.Nu poti numi dusman pe cineva care nu ii place ce raspuns ai dat la intrebarea x.happy

nony
| nony a răspuns:

¨inervanantᨠnu esti, dar depasesti niste limite .pe care ar trebui sa le respecti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu cine esti?

| emima a răspuns:

Eu mam obisnuit cu tine dar de ce intrebi crezi ca ai si dusmani?''dumnezeu de ce tot ntrebi cine e yulya? obisnuestete cu ea ca e membru TPU doar ok?