| Joker3134 a întrebat:

Credeti ca roboții vor putea fi vreodată ființe umane ca noi? Adica sa cream un creier care sa simtă toate impulsurile pe care noi le simțim?

4 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Eu prefer sa cred ca da, dar sunt sanse sa se intoarca impotriva noastra

| Norti0013 a răspuns:

Greu de crezut așa ceva dar orice e posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste câteva mii de ani poate, dar sa nici nu te gândești ca se poate întâmpla în viitorul apropiat asa ceva.

| MPersephone a răspuns:

Robotii nu vor putea niciodata sa simta. Sunt masinarii.Dar vor imita sentimentele, ceea ce e mai periculos.