| Ammizzu a întrebat:

Credeti ca valoarea unui om se poate lua dupa numarul de likeuri pe care le primeste pe facebook? Nu stiu daca am spus corect valoarea, dar cred ca intelegeti voi ideea

4 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Valoarea unui om se ia dupa caracter, nu dupa like-uri. Poti sa ai si un milion de like-uri, daca nu ai omenie, daca nu faci ceva prin care sa te remarci, degeaba.

| MarianWLF a răspuns:

Nu prea cred, nu pot spune "frate esti un tip tare ca ai multe like-uri", nu pot judeca un om dupa like-uri, e aiurea.

Răspuns utilizator avertizat
| CataC a răspuns:

Salutari
Valoarea nu, doar popularitatea.