| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce aplicatie pe smartphone sa blochez apelurile de la anumite numere?

8 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Le poti redirectiona la 555 mesagieria vocala sau la un numar ernonat eu asa am 5 numere, redirectionate la un numar eronat big grin

| danielaxyz a răspuns (pentru 3rN3SyTo):

Pai si mai suna la mine sau suna direct la numarul ala? eu vreau sa nu mai apara deloc pe ecran apelul

| 3rN3SyTo a răspuns (pentru danielaxyz):

Nu suna frate la tine...deci daca ai redirectionat numarul meu, eu cand te sun imi suna ocupat sau numar eronat si tie nu iti apare nimic, nu ai treaba ca ai trimis apelul la alt numar asa pe intelesul tau

| darrio2007 a răspuns:

Blacklist Plus folosesc eu.Sunt mult mai multe.Intra in Google play si scrie la cautare, blacklist.Si vei gasi zeci de asemenea aplicatii.

| danutzamika a răspuns:

Bagi numarul la black list dar tot iti va aparea in lista de apeluri chiar daca nu mai suna iar lui ii va intra ton de ocupat.

| danielaxyz a răspuns (pentru 3rN3SyTo):

Pai si redirectionarea asta are mai multe variante si nu stiu pe care s-o aleg:redirectionati intotdeauna, cand e ocupat, cand nu se raspunde sau daca telefonul nu e accesibil? ce sa aleg din astea ca sa nu mai fiu sunata de cateva numere?

| 3rN3SyTo a răspuns (pentru danielaxyz):

Daca vrei ca acel numar sa nu te mai sune niciodata, alegi " intotdeauna" daca vrei sa te mai sune cateodata acel numar alegi care vrei tu dintre variantele alea

| madamme a răspuns (pentru danielaxyz):

Nu stiu de ce te complici atat. Daca nu ai nimic de ascuns spune-i persoanei care te deranjeaza ca o reclami la Politie si chiar poti sa faci lucrul acesta, demonstrand in fata lor prin lista de apeluri faptul ca te hartuieste. Ce atata chin cu blocari? Crezi ca ii este greu sa isi cumpere o alta cartela telefonica?