| lologfo a întrebat:

Mi-am luat de curand un smartphone Vodafone Smart II.Cum blochez apelurile de sosire? Adica cele cu nr. privat. Funda..Multumesc!

5 răspunsuri:
| lOvEbwN a răspuns:

Daaa

| Nicu32 a răspuns:

Salut. Din pacate nu iti pot da un raspuns dar daca se poate as vrea cateva pareri despre telefonul respectiv pentru ca m-ar interesa sa-l achizitionez.

| lologfo explică (pentru Nicu32):

Ma e super tare marge, netu super pe el; cate jocuri vrei...eu zic sal iai si nu ai sa regreati iti spun eu.Si GPS merge foatre bine intr-un oras stainbig grin La camera n-am ce zice se vede lacrima, si blitul merge bine! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Nicu32 a răspuns:

Sunt multi care spun ca merge jalnic si ca au probleme cu el...nu stiu ce sa cred.

| lologfo explică (pentru Nicu32):

Mah eu nu te oblig sal iai eu iti spun cum imi merge mie