| kynleiii a întrebat:

Cu ce haine trebuie sa ma imbrac la lady popular ca sa fac un echipament? Nu conteaza de care. Funda pentru cele mai multe

2 răspunsuri:
| jan33tt a răspuns:

De care echipament? sportiv? iti trebuie sosete, genunchere, tricou, pant scurti sau lungi daca esti portar, dinaia de pus sa te stergi cand transpiri (nu mai stiu cum se num), adidasi, parul prins si cotiere daca e cazul, isostar si minge. dar astea\2 nu s obligatorii.isostar poti avea si o sticla normala, iar minge s ar putea sa rti dea antrenorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te exprimi bine scuze