| CosminCSM00 a întrebat:

Cu ce program mai pot sa fac viodeotutorial la cam studio imi da o eroare. la Camtasia Studio 7 nu pot sa il convertesc in bsplayer deoarece nu imi gaseste un "codec"... vreau sa il postez si pe youtube si nu merge sa il pun pe youtube in formatul pe care il are, cu ce program mai pot sa folosesc dar sa sa de deschida cu bs player...

1 răspuns:
| kiruxi97 a răspuns:

CamStudio,CamStudio2 din cate stiu eu. Mie CamStudio1si2 imi merg. Fundita plzz.