| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

Cu ce va imbracati de revelion?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DeniSa_9048 a răspuns:

PoI CRED ca e rochie rosie., cizme negre cu toc inalte...Accesorii:Bratara de argint. cerceide argin si cam atat... tu?

13 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Cu o bluza mai eleganta si niste pantaloni.

| Pho3nix a răspuns:

Ma voi decide pe moment. tongue

| Abcfunny a răspuns:

Pai ...cu niste pantaloni rosi, un tricou negru, sacou si palarie big grin

tu?

| Abcfunny a răspuns:

Cu un tricou negru(cu MJ), pantaloni rosi, sacou gri si palarie big grin

| ÅñdRa a răspuns:

Pai o sa-mi iau niste cizme de vara Ugg cu o pereche de colanti gen pantaloni de culoare neagra si un maieu rosubig grin
ceva simplu si lejer

| demonangel37 a răspuns:

Http://2.bp.blogspot.com/......ogosar.jpg numai ca este mov inchis si accesorii http://www.bijuteriimag.ro/products/coliere17.jpg apropiata de culoarea rochiei cizme negre fara toc pentru ca sunt inalta si lung aprape de genunghi iar machiaj un violet sau mov deschi nu prea evidentiat pentru ca imi sta foarte bine si ies in evidenta mai mult:)
tu?

| ☻☆Diana☆☻ explică:

@ harciog: Ma primiti si pe mine in grup daca vin imbracata frumos in salopeta?laughing

@ toata lumea: Nu stiu cu ce ma imbrac de revelion, probabil o rochita neagra cu maneci lungi si dungi roz in rombbig grin, colanti, cizme, parul ciufulit nitel, nu ma machieztongue poate putin rimel, prefer naturalabig grin, acesorii... Dumnezeu mai stielaughing

| Crs a răspuns:

Cu o rochita scurta alba cu o curea neagra sub sani si niste cizme inalte pana la genunchi, bleumarin, fara toc. si ca accesorii inca nu m-am hotarathee hee. Tu?

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Cristinutza? daca nu stii ce accesorii sa porti baga id-ul meu in lista la tine si iti boi da un site cu bijuterii din argintbig grin

| Allegria a răspuns:

O rochie neagra scurta cu colanti...colantii nu stiu ce culoare.si cu cizme fara toc(pentru. ca sunt inalta)

| adelina_7242 a răspuns:

Eu cred ca ma voi imbraca cu niste blugi negri si un pulover sau o bluza mai lunga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa sampanie ma dezbrac.si facem revelionul.de doua trei ori. dupa aia iar sampanie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tepes minte.Ne imbracam cel mai ca lumea, cel mai frumos, in salopete.