| Schmuky a întrebat:

Cui ii place Naruto si Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| TeamRo a răspuns:

Tuturor care au urmarit minim 2 episoade, uitele aici: http://anime-ro-sub.net/

14 răspunsuri:
| anonimul a răspuns:

Daaaa!

| No a răspuns:

DA! Daaa x infinit :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto < dbz

| Schmuky explică:

Din nou: Da! Anonimule, te poti unta pe http://anime.kage.ro/ succes

| Schmuky explică:

Stai, ca este doar subtitrat...

| annahandball a răspuns:

Mie imi place ffmult! Citesc chiar si manga-ul pentru ca cu seria sunt la zi!

| ɹαℓυ a răspuns:

Imi place tare muult.Pot sa spun ca il ador!

| AnonimDD a răspuns:

Vreau si eu sa am sharingan! big grin

| Schmuky explică:

URA mersi mult TeamRo, il caut de prin noiembrie 2010 esteeee.UrahappyZiceti ce vreti, TeamRo, de la mine ai fundahappy

| stefan60 a răspuns:

Mie am vazut toate episoadele big grin

| narutohokage_2642 a răspuns:

Tuturor.
Intrebarea e cui nu-i place?!
Daca cineva a vazut macar un episod sau un AMV cu naruto sigur o sa ii placa!

| secreth a răspuns:

Mie mie

| XxXLoL1xXx a răspuns (pentru stefan60):

Ador NARUTO astept in fiecare joi sa apara cate un episod din NARUTO SHIPPUDEN :X Imi place mult desi eu am o verisoara care s-a uitat si ea la NARUTO dar nu ii prea place sad

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Http://xxhinataxx.sunphoto.ro/ intrati pe site-ul asta facut de mine sper sa va placa:X