| troleibuz a întrebat:

Cum a fost 2020 pentru voi? Ce asteptari aveti de la 2021?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Facand abstractie de pandemie si de toata nebunia din jurul ei chiar a fost un an ok pentru mine, un an in cre ma pastrez sanatos si ma simt bine e un an reusit si mai ales daca dau randament ca persoana si sunt productiv, 2020 a fost un an bun pentru mine, sper ca 2021 sa fie si mai bun si nebunia asta sa fie miscorata pana in pragul in care chiar putea vorbi de normalitate, le doresc tuturor celor cu care am interactionat aici si nu numai multa sanatate ca e mai buna decat toate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A fost bine.
Asteptari? Pai de la an in sine, nu am nicio asteptare. Asteptari am de la mine happy

| gemeni6226 a răspuns:

Doamne fereste sa mai am un an ca asta si nu din cauza pandemiei care nu m-a afectat ci ca m-i s-au stricat multe lucruri in casa care erau sa ma falimenteze plus din noiembrie am lucrat fff mult la servici, cu mult mai mult decat oricind nici aici nu am mai avut timp sa intru.In 2021 astept sa am o viata echilibrata atit imi ajunge si sanatate.

| aumih16 a răspuns:

Sa scapam de pandemie! cel mai important! dar asta inseamna ca toata lumea sa fie vaccinata! si sa pastreze distantarea! mie pandemia nu mi-a placut! si nici nu imi place! eu o mai ironizam ca fiind pandemia diavolului! masca diavolului!