| RAY a întrebat:

Cum a fost inceputul anului pentru voi? v-ati propus in viata sa ajungeti si la sfarsitul anului?

38 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inceputul anului pentru mine a fost cu o dorinta de schimbarehappy. Sper sa realizez multe acest an.
Dar al tau?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Nu ma asteptam sa o duc asa bine, nu ma laud dar e ok

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Tu esti din Timisoara?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Da

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

laughing eu sunt la Politehnica aici laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Misto

| RainmakerX a răspuns:

Inceputul anului a fost pentru mine unul plictisitor intrucat am dus lipsa de ocupatie.

In fine, in curand lucrurile o sa devina mai interesante. *sper*
Daca nu atunci exista si anul viitor. big grin

| RAY explică (pentru chiftelutacrocanta):

Bravo,ma bucut pentru tine man, acuma ca ai banii mai multi mai poti dona si tu poti incepe cu mine

| RAY explică (pentru RainmakerX):

Ce varsta ai man?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Langa centru man?

| Drimmero a răspuns:

Tu degeaba iti proprui ceva, dar soarta iti poate rezerva altceva. Atat de imprevizila este. Anul l-am inceput ok, pe anul viitor!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Mare dreptate ai

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pai nu?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Mai te f viata mai te f singur prin ceea ce faci cu mana ta man

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Da. Dar stau in complexul studentesc

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

O data am fost la o nebuna, am numa amintiri proaste la voi in complex sincer aiurea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E bulangie viata asta cateodata, dar atat de frumoasa este!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

laughing) Asa e pe aici. tu unde stai.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Langa gara mare man, eu lucru ca pfa, de aia am spus ca am dat peste o nebuna acolo

| RAY explică (pentru Drimmero):

Corect man

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Ca ce lucrezi?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Pfa, reparati pc/laptop

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

A. happy misto. Si ai firma sau ceva?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Nu,sunt persoana fizica profesionala

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Aha happy stiu la cine sa apelezlaughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Sincer nu-mi place sa fac la cunoscuti,asa am patit mereu,mereu cei cunoscuti au profitat de mine, i-am facut la un coleg de clasa laptopul in suma de x intra windows, drivere, programe am auzit hai ca i instalez si jocurii ca na sta la sat, ok am stat 3 ore airea la mall gratis, apoi ce crezi azi un tel man nu merge jocul x hai ca i fac, alte 2 ore pierdute gratis, sincer nu-mi place sa am prietenii, fara suparare evit asa ceva ca mereu toti profita si vor gratis totul niste nesimtiti, mai aiurea e ca mi-am mancat omenia fata de un client vechi

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Si in curte la mine i-am facut i-am instalat jocurii la unu iar gratis, sti cei aiurea ca esti al dracu daca nu-i faci da daca i faci vrea gratis, de aia evit prieteniile, sincer nici nu am prietenii real ca toti sunt profitori, barfitori, tradatorii etc

| RainmakerX a răspuns (pentru RAY):

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Stai man ca am glumit happy Stiu cum e. Si eu am avut intalnit astfel de persoane.
Ziceam ca poate m-ai ajuta cu un sfat ceva daca ewinking