| RAY a întrebat:

Cum a fost inceputul anului pentru voi? v-ati propus in viata sa ajungeti si la sfarsitul anului?

38 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Tu degeaba iti proprui ceva, dar soarta iti poate rezerva altceva. Atat de imprevizila este. Anul l-am inceput ok, pe anul viitor!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Mare dreptate ai

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pai nu?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Mai te f viata mai te f singur prin ceea ce faci cu mana ta man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E bulangie viata asta cateodata, dar atat de frumoasa este!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Corect man

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inceputul anului pentru mine a fost cu o dorinta de schimbarehappy. Sper sa realizez multe acest an.
Dar al tau?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Nu ma asteptam sa o duc asa bine, nu ma laud dar e ok

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Tu esti din Timisoara?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Da

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

laughing eu sunt la Politehnica aici laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Misto

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Langa centru man?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Da. Dar stau in complexul studentesc

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

O data am fost la o nebuna, am numa amintiri proaste la voi in complex sincer aiurea

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

laughing) Asa e pe aici. tu unde stai.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Langa gara mare man, eu lucru ca pfa, de aia am spus ca am dat peste o nebuna acolo

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Ca ce lucrezi?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Pfa, reparati pc/laptop

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

A. happy misto. Si ai firma sau ceva?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Nu,sunt persoana fizica profesionala

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Aha happy stiu la cine sa apelezlaughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Sincer nu-mi place sa fac la cunoscuti,asa am patit mereu,mereu cei cunoscuti au profitat de mine, i-am facut la un coleg de clasa laptopul in suma de x intra windows, drivere, programe am auzit hai ca i instalez si jocurii ca na sta la sat, ok am stat 3 ore airea la mall gratis, apoi ce crezi azi un tel man nu merge jocul x hai ca i fac, alte 2 ore pierdute gratis, sincer nu-mi place sa am prietenii, fara suparare evit asa ceva ca mereu toti profita si vor gratis totul niste nesimtiti, mai aiurea e ca mi-am mancat omenia fata de un client vechi

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Si in curte la mine i-am facut i-am instalat jocurii la unu iar gratis, sti cei aiurea ca esti al dracu daca nu-i faci da daca i faci vrea gratis, de aia evit prieteniile, sincer nici nu am prietenii real ca toti sunt profitori, barfitori, tradatorii etc

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Stai man ca am glumit happy Stiu cum e. Si eu am avut intalnit astfel de persoane.
Ziceam ca poate m-ai ajuta cu un sfat ceva daca ewinking

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Pe langa e si pocait,in fine e aiurea,sti are e faza ca mereu cand cineva imi da ceva,imi face ceva ma mustra contina,ce pot face sa i dau si eeu ceva, ei in fond nimic, bine nu toti clienti fac de asta, e destul 2, 3, faza era ca era colegul meu e ca de nu il bagam in lista neagra

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

happy

| RainmakerX a răspuns:

Inceputul anului a fost pentru mine unul plictisitor intrucat am dus lipsa de ocupatie.

In fine, in curand lucrurile o sa devina mai interesante. *sper*
Daca nu atunci exista si anul viitor. big grin

| RAY explică (pentru RainmakerX):

Ce varsta ai man?

| RainmakerX a răspuns (pentru RAY):

| R0R0 a răspuns:

Inceputul anului a fost promitator. Sper sa fie un an bun, in care sa am cat mai multe realizari.
Si da, as vrea sa ajung la sfarsitul anului acesta.
Dar tu?

| RAY explică (pentru R0R0):

Fianciar a fost bun, sanatatea nu prea ca m-am ingrasat si am burtica, iubire zero

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Ai burtica? laughing
Ai de gand sa ajungi pana la finalul anului?

| RAY explică (pentru R0R0):

Da,sper

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Speranta moare ultima.

Răspuns utilizator avertizat
| FrumusicaSufletista a răspuns:

Pentru mine începutul anului a fost magic, tot ceea ce doream să văd am văzut la începutul acestui an. Dacă mi-am văzut familia fericită înseamnă ca nu mai am nimic de văzut, nu cred ca îmi mai trebuie ceva, dar totuși eu sper ca 2016 să fii exact sau mai bun ca 2015, care a fost cel mai bun an de pina acum pentru mine, sper să realizez și mai multe anul acesta.