| RAY a întrebat:

Cum a fost inceputul anului pentru voi? v-ati propus in viata sa ajungeti si la sfarsitul anului?

38 răspunsuri:
| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Pe langa e si pocait,in fine e aiurea,sti are e faza ca mereu cand cineva imi da ceva,imi face ceva ma mustra contina,ce pot face sa i dau si eeu ceva, ei in fond nimic, bine nu toti clienti fac de asta, e destul 2, 3, faza era ca era colegul meu e ca de nu il bagam in lista neagra

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

happy

| R0R0 a răspuns:

Inceputul anului a fost promitator. Sper sa fie un an bun, in care sa am cat mai multe realizari.
Si da, as vrea sa ajung la sfarsitul anului acesta.
Dar tu?

| RAY explică (pentru R0R0):

Fianciar a fost bun, sanatatea nu prea ca m-am ingrasat si am burtica, iubire zero

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Ai burtica? laughing
Ai de gand sa ajungi pana la finalul anului?

| RAY explică (pentru R0R0):

Da,sper

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Speranta moare ultima.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Pentru mine începutul anului a fost magic, tot ceea ce doream să văd am văzut la începutul acestui an. Dacă mi-am văzut familia fericită înseamnă ca nu mai am nimic de văzut, nu cred ca îmi mai trebuie ceva, dar totuși eu sper ca 2016 să fii exact sau mai bun ca 2015, care a fost cel mai bun an de pina acum pentru mine, sper să realizez și mai multe anul acesta.