| Sophii a întrebat:

Cum adaug pe cineva la prieteni in jocul stardoll? dau funda.

Răspuns Câştigător
| ashley26pink a răspuns:

Te duci pe pagina persoanei, si sub poza mai mica cu MeDoll-ul persoanei, sunt trei semne: un cap de fetita cu semnul + pe ceva verde, un semn de exlamare, si un cap de fetita cu semnul - pe ceva rosu. Dai pe capul de fetita cu semnul + pe chestia aia verde, si apoi daca vrei ii trimiti persoanei un mesaj, sau pur si simplu dai pe Send Request.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi da ca il am deja ca prieten si nu il am?