| pitikaaa a întrebat:

Cum aflu daca cineva m-a setat la messenger sa nu vad cand e online?:d

2 răspunsuri:
| Geo14 a răspuns:

Nu poti sa vezi asta dar poti incerca cu Detector Invisible, cauti pe net si scrii acolo id'ul si iti va spune daca e online, offline sau invizibil.
Sper ca te-am ajutat.

| CenturyChild a răspuns:

Uite aici : http://www.invisible-scanner.com/ - scrii ID-ul si vezi daca e pe invisible. Dar nu poti sa stii daca te-a setat sa nu vezi cand e online. Daca il vezi pe invisible poti intreba o persoana care are ID-u la amandoi daca e online sau daca iti apare ca persoana respectiva e online si tu de fapt vezi ca e invisible :D.