| yuhu a întrebat:

Cum ajung din Colentina pana in fata mallului Vitan? Merci!

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cu 21 pân' la Obor, de-acolo iei metroul pân' la dristor, de la dristor iei alt metrou pân' la Titan şi de-acolo mai mergi pe jos vreo 10 minute, la dreapta cum ieşi din gura de metrou (la stânga e cartierul Pantelimon, la dreapta e cartierul Vitan).
Şi ai să vezi şi Vitan Mall.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Gizăz a răspuns:

Se vede că nu sunteți niciunul din București dracu'. laughing Ce atâta complicație? Iei 21 până la Obor la metrou dacă nu ești destul de aproape să mergi pe jos, schimbi magistrala de metrou la Victoriei, te duci la Unirii, acolo ieși la suprafață și iei autobuzele 123 sau 124(care vine primul în stație) care te vor lăsa după aproximativ cinci stații exact vis a vis de mall. Ajungi de cinci ori mai repede decât în celelalte variante; se știe că metroul este cel mai rapid mijloc de transport din București.

| meLysa_3063 a răspuns:

Cu taxi-ul big grin