| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata muscatura de plosnita?

6 răspunsuri:
| verona333 a răspuns:

Deodata e mica, iar mai apoi devine ca cea de tantar si te mananca deodata, iar mai apoi poate da alergii sau pur si simplu trece pana a 2 zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce te musca o plosnita ramane un semn asemanator cu cel de injectie si e rosu in jur, cam cat o boaba de mazare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, este o blanda rosie putin umflata, te scarpini si iar te scarpini de de nu-ti mai trebuie nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o blanda rosie f mare si naspa, am fost si eu la tara la bunici si m-a muscat. M-am dat cu spirt si nici acum nu-mi trece, este a 2 zi. crying(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se umfla, se inroseste, te mananca.