| uglyCORPSEbride a întrebat:

Cum as mai putea avea incredere in oameni daca toti sunt niste falsi? Nu inteleg cum poti fi fericit cand ii vezi pe altii cum sufera.

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Nu toți sunt falși. Eu nu sunt fericită când văd pe cineva că suferă.

| AliGab a răspuns:

Indiferent de varsta pe care o ai cred ca este bine sa te uiti la urmatorul film: http://www.youtube.com/watch?v=PazcYTrgjos. Vizionare placuta!

| Music4life a răspuns:

Este simpul, fiecare om isi urmeaza propriile interese, sunt foarte rari oameni carora le pasa de altii, in general exista un cerc restrans de oameni de care iti pasa, cel mai corect este ca acel cerc sa fie format din familia ta pentru ca ei nu te vor dezamagi, parasi, insela niciodata.
Sper ca mi-ai inteles ideea si ca ti-am fost de ajutor, bafta!