| BrokenAngels a întrebat:

Cum de mi s-au băgat bani pe card (bani de liceu), dacă nu mai mergem la școală? Vouă vi s-au băgat?

3 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

Cred ca primești in continuare, la facultate inca se dau burse

| Zorn a răspuns:

Doar pentru ca nu mergi la scoala, asta nu inseamna ca nu continui orele (online), iar banii vor continua sa iti intre pe card (asta, ori poate sunt banii de pe lunile anterioare). Si da, si eu am primit bani.

| Whateverrr a răspuns:

Probabil ti s au dat pe lunile ianuarie, februarie si martie (partial), sau pe semestrul trecut.
Stiu ca si altora le-au intrat