| Grazia a întrebat:

Cum deblochez contul de pe facebook?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă te-au blocat cei de la FB, urmezi pașii care ți se cer.
Dar, dacă ți-ai dezactivat singur(ă) contul, pur și simplu, trebuie să te loghezi din nou. Introduci adresa de email și parola.

| florina2001 a răspuns:

Hei happy Iti arata cumva ca ti au inchis contul sau iti da sa recunosti persoane de la prieteni? Mie asta mi s a intamplat. si daca nu ma insel prima oara trebuie bagata parola si dupa sa recunosti prietenii. Este singura metoda prin care il poti debloca sau iti poti face altul. Sper sa nu fi inteles eu gresit...