| anonim_4396 a întrebat:

Cum evadati din cotidian? Cum va relaxati dupa o perioada nasola?

8 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Un dus sau o baie fierbinte, apoi un masaj cu ulei cu miros de levantica, si dupa un serial bun sau o carte buna. Pe mine ma relaxeaza enorm apa. Iar in weekend o sedinta foto ( imi place sa fotografiez natura, ma relaxeaza enorm si pierd notiunea timpului).

| AtateaConditii a răspuns:

Film, o carte sau anime:X:X:X

| Darkhorse1211 a răspuns:

Am un parc foarte frumos langa bloc si alerg. Ma linisteste acest lucru si uit de toate lucrurile care ma streseaza.

| William a răspuns:

Daca vrei sa te relaxezi fa ceva ce iti place. Poti sa pictezi, sa dai foc unei masini la intamplare, sa canti, sa vezi un film sa bati pe cineva, sa mananci inghetata, cred ca ti-ai dat tu seama.

| Sociopat a răspuns:

Luand in considerare vremea de acum, imi fac un lapte cu nesquick ma bag in plapuma si ma uit la Spongebob, South Park, Regular Show, The Simpsons, Futurama, The Dudesons sau Archer.

| sappy a răspuns:

Muzica si plimbari solitare!

| Ibrahimovic a răspuns:

Ies cu prietenii sau ma uit la un meci de fotbal (unul interesant).

| SweetMinion a răspuns:

Citind o carte in timp ce fac o baie lunga cu spuma.Desenez sau scriu versuiri/povesti in timp ce ascult muzica.In weekend, pur si simplu nu am chef de nimic, asa ca relaxarea mea in weekend vine din statul in pat si jucatul cu pisoiasul meu.