| Anonim_8545 a întrebat:

Cum fac ca pe browser [Mozilla Firefox] cand ma loghez la hi5 sau facebook sau unde cere id`ul sa nu imi mai apara toata lista ca au venit prietenii pe la mine si au intrat si ei pe de toate si si-au pus id acolo si ma enerveaza de fiecare data ca imi apar vreo 7 id`uri cand ma loghez.Cum fac ca sa imi dispara? A si inca ceva cum fac ca sa imi sterg peste tot unde am umblat pe net pe mozilla ca atunci cand scriu ceva imi apar toate rezultatele unde am dat. Daca imi sterg din calculator Mozilla si daca imi instalez tot Mozilla tot imi arata id`urile si cu alt browser nu ma impac mai bine.Sunt unele site`uri care merg doar pe Mozilla.Raspunsul care este folositoare/folositoare dau FUNDA + raspuns folositor si la celelalte.winking

Răspuns Câştigător
| mihaitaboss a răspuns:

Tools > Options > Privacy > la Firefox will alegi Use custom settings for history > debifezi Remeber form and search history. Ca sa stergi tot ce-ai vizitat pana acum Tools > Clear Recent History... (CTRL + Shift + Del).

1 răspuns:
| Mike959 a răspuns:

Poti la da unelte, sa cureti sitoricul recent si tot de acolo pentru a nu se vedea pe ce site-uri ai navigat poti da navigara fara urme! Bafta