| frumusikasuper1000322 a întrebat:

Cum fac cont pe 4Story adica stiu sa pun id nume si parola da cum accept T&C? plzzzz funa + puncte acum in minutul acesta

Răspuns Câştigător
| androosk a răspuns:

Pai dai la e-mail si dai clik pe linkul trimis sh.accepti acolobig grin eu asa am facut big grin

4 răspunsuri:
| frumusikasuper1000322 explică:

Pai nu mai pot bifa casuta

| Catastrophy a răspuns:

Pai ie usor, cand iti faci contul adica pui id parola mai jos spune accept termenii si conditile tu nu faci numic altceva decat sa bifezi in casuta de langa T&C

| har a răspuns:

Eu nu pot baga nume ca e versiunea noua si nu le-am primit emailul plus ca nu pot sa imi dau seama cum sa fac, imi explicati va rog?

| morometi1 a răspuns:

Pai scrii la parola,la, id, la nume asa si dupa aia bifezi o casuta din dreapta lui T&B este foarte simplu