| MonkeyBoy a întrebat:

Cum fac sa filmez un joc si sa apara live pe youtube? Cu ce program?

1 răspuns:
| Servetzel a răspuns:

Nu poate sa apara live pe Youtube decat daca ai parteneriat cu ei. Daca vrei sa faci un livestream, iti recomand Twitch. Daca vrei doar sa filmezi jocul foloseste Fraps. Are o varianta gratis pe internet, dar care filmeaza doar 30 de secunde si are doar 480p. Mai este si varianta full, cu care filmezi nelimitat si filmele au rezolutia de 720-1080p.