| Emilia23 a întrebat:

Cum fac sa raman pe facebook pe tel si cand nu sunt sa apara casunt idle si cand primesc mesaj sa se auda un sunet pe tel. am telefon Samsung galaxy young. imi spune'ti si mie va rog! funda:*

3 răspunsuri:
| Emilia23 explică:

Pai cum? pentru ca eu nu am aplicatia facebook eu intru pe opera si e acolo facebook. asa intru eu pe facebook.nu a mers sa descarc aplicatia pentru ca nu am cont si nici nu a mers sa imi fac.

| HardCore7750 a răspuns:

Pai mergi la aplicatia Facebook, dai la setari si bifeaza casuta Notificari, si merge
O zi buna

| PalaghiaElenaGeorgiana a răspuns:

Te duci la aplicatia Facebook, dai la setari si bifeaza casuta Notificari.Dar ca sa iti apara trebuie sa ai mereu net.