| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci cont pe WEBKINZ fara cod?

7 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Am mai ajutat persoane din astea www.webkinz.com.Mai intai sa ne fie mai usor sa lucram pe el sa-l dam in romana.Scrie undeva select language da click dupa ce ai dat it apar urmatoarele limbi: English=Engleza Francais=Franceza...Si tu nu ai treaba cu ele dai decat pe romana si apoi da click pentru a continoa si acum ca il avem in romana sa incepem dam pe membru nou sunt trei care it apar am un cod secret as vrea sa im cumpar un cod secret si tu dai pe ultima vreau sa im fac un cont de proba. Apoi da pe creaza un cont nou. 2)alege tara3) da alea pana jos nu citi ca mori langa calculator si apoi bifeaza casuta dupa ce ai dat ala in jos. 4)Acum compluteaza alea si scriu ziua exemplu 23 septembrie 1999 numele anda si bififezi fata apoi un nume utilizator exemplu andypandybalangy si nu trebuie sa fi fost folosit! 5) Acu scrieti o parola din 6 cifre ememplu andreea apoi it apare ceva si da nu 6) Acu alege pisica sau caine scrie numele animalutului apoi sexul adica fata baiat 7) Acum scrie literele alea care tile da 8) si acu da pe nu pot imprima daca na-i imprimata 9) Adoptia ta a fost finalizata da ape incepe joaca

| MangoGirl a răspuns:

Poti sa-ti faci doar de proba, intra pe www.webkinz.com, dai new member si iti apar 3 casete iar tu dai pe "I want to create a Limited Account" si te poti juca dar nu vei benificia de toate jocurile si altele

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Nu se poate.scz.asta e.

| boobooroozaa a răspuns:

Nu poti happy sorry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate... sorry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poţi să iei o vilă fără bani? Nu.Numai dacă o furi...Deci,nu poţi,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu tiai cumparat fa un cont de proba sau fura un cod dupa un aNIMALUT WEBKINZ