| tya23 a întrebat:

Cum folosesc alea din casutele alea de jos de la metin2 (comptentele, licorile)?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Dai click dreapta pe ele.

| sadness_8987 a răspuns:

Apesi pe tastele deasupra la cu, w (1, 2, 3, 4) pentru a vedea ce inventar ( ce iteme ai si sa pui alte potiuni )era I ( parca) iar ca sa-ti pui puterile trebuie sa dai pe C(sau V numai stiu exact, dar vezi ca mai intai trebuie sa pui cel putin un punct in ele) si le iei cu mouseul ( dupa ce ai apasat C sau V) si le pui acolo jos dupa cele cu viata ( iar alea sunt cu F1, F2, F3 )