| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Cum ii pot arata unui baiat ca il plac prin gesturi?

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Baga-i mana in buzunarul de la pantaloni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu: Propteste-ti tatele in palmele lui.

| Maryse007 a răspuns:

Tine-l de mana, priveste-l in ochi si zambeste-i cu caldura, vorbeste-i bland si fii sincera, aplica micile jocuri gen ciupituri pe la spate cand nu e atent, saruta-l pe obraz din cand in cand in timp ce va plimbati!

| Deely a răspuns:

Incearca sa-i spui mai pe ocolite. Baga-te cat mai des in vorba cu el. Arata-te interesata de orice ar avea el sa iti zica.De fiecare data cand il vezi, saluta-l si te va saluta si el, apoi vor aparea momentele delicate.
Parerea mea este ca nu trebuie neaparat sa ii spui in cuvinte, ci prin gesturi sa il iei de gat, sa ii fi aproape in momentele dificile.