| Kraxy a întrebat:

Cum imi cumpar animal pe "Club Penguin"?

Răspuns Câştigător
| lluisa21 a răspuns:

Te duci pe map si acolo ai intr-un loc pet shop si intri acolo si sunt 2 carti dai pe a doua si la prima pagina ai 2 animale unul rosu si unu albastru doar pe aia poti sa ii cumperi si costa 800 coins fiecarewinking

8 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Hey. Pe Club Penguin iti cumperi un animalut pufos intrand in magazin, dai acolo buy, ii dai un nume apoi pe duci in iglu si il gasesti acolo. Ii dai de mancare, ii faci baie si ai grija sa aiba peste tot 100 %. Daca nu are, adica daca nu il hranesti un timp, administratorul jocului ti-l ia si nu te mai lasa sa iti iei altul. Un Puffle costa 800 de banuti iar daca nu esti membru poti lua Puffle-uri doar de culoare albastra sau rosie. Bafta. Funda?

| Kraxy explică:

Dar cum fac bani?big grinbig grinbig grin ca nu am destuisad

| Kraxy explică:

Gata am si bani am cumparat

| Kraxy explică:

Gata am cumparat dar cum iau haine?big grinbig grinbig grin

| Kraxy explică:

Ok ok luisa21 funda pentru animal
si maria1o pentru. haine (a II-a funda big grin )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in magazinul de animale, apoi mergi in spatiul unde sunt puffle-i si ti se deschide un catalog de unde iti cumperi un puffle de care vre

| Maria1o a răspuns:

Pai. te duci in magazin si este o carte cu animale o beschizi si dai buy la cel care iti place app daca nu esti membru din ala nu poti sa iti cumperi decat 2 modele cate unul din fiecare unul rosu si unul albastru... fundabig grin

| Maria1o a răspuns:

1. faci banii jucandu-te
2. daca nu esti membru nu poti sa ii cumperi hainesad fundita?big grin