| Geanina a întrebat:

Cum imi fac prieteni la farmerama? si de la ce nivel? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Satisfaction a răspuns:

Pai simplu de la orice nivel in partea dreapta apare o sageata si dai acolo apoi dai pe forum sus in stanga si acolo apar tot felul de nume apoi acolo pe sageata din dreapta dai pe un din ala negru si dai invita (nu prin email) scrii un nume ( luat de pe forum) si dau ok apoi iti va aparea daca acela mai are loc de prieteni sau nu... funda?

2 răspunsuri:
| patolucyan21 a răspuns:

Ms. am inteles

| ionelac a răspuns:

Ionelac vecina