| blunts a întrebat:

Cum imi schimb numele pe facebook?

72 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il poti schimba doar daca iti stergi acea adresa si it faci alta noua cu numele dorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa ti-l schimbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate schimba. Dai la "contul meu" in dreapta sus, "account setting" si gasesti acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba il poti schimbawinking apasa pe account apoi pe account settings

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul meu-setarile contului, iar acolo ai ce doresti sa schimbi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am dat acolo, dar cum dau ca tot nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi.am reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da poti sa-l schimbi dai sus pe contul meu dai la setarile contului si gasesti acolo

Alte răspunsuri
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Îţi las acest răspuns deoarece văd că niciunul nu a fost pe măsura aşteptărilor tale (de altfel, chiar nu sunt nişte răspunsuri satisfăcătoare).
Mergi la "Contul meu", selectezi "Setările contului" iar acolo poţi modifica la "Nume" (prenumele şi numele de familie). Este relativ simplu, dacă nu reuşeşti, îmi dai un private message.

Pentru a îţi schimba numele de la facebook trebuie să parcurgi câţiva paşi simpli şi am făcut câteva print screen-uri pentru a înţelege mai bine :
1. http://img543.imageshack.us/img543/7707/pas1.jpg
2. http://img208.imageshack.us/img208/191/pas2t.jpg
3. http://img211.imageshack.us/img211/7140/pas3.jpg
4. http://img163.imageshack.us/img163/4512/pas4x.jpg

Sper să te fi ajutat să înţelegi mai bine.
Numai bine!
Pumpkin Pie

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Dai la contul meu apoi acount setting

| eusefu a răspuns:

Dai pe Account, apoi pe Account Setting si acolo vezi name.

| Melissssa a răspuns:

Buna!
Intri pe facebook, scrie account sus in dreapta, si iti apare:
edit friends, account settings.etc
sh dai account settings sh de acolo poti sa ti-l schimbibig grin
Fundoi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SE POATE... dai la contul meu-setarile contului! si iti schimbi ce vrei de acolobig grin

Alte răspunsuri
| SmileInGreen a răspuns:

Daca nu reusesti sa schimbi numele real incearca sa il schimbi pe cel de utilizator.'

Alte răspunsuri
| Bia_1042 a răspuns:

Eu am reusit

| steve4321 a răspuns:

In pagina principala facebook, ai patru variante su in dreapta,tu dai click pe ultima, acolo unde iti zice contul meu. Apoi te duci la settings, si dai edit la numele tau, iti scrii numele, dai save si ai terminat, bafta!

Alte răspunsuri
| ραρυƨнıcα a răspuns:

1.intri in cont
2.te duci la contl meu la setarile contului
3.iti scrie acolo numele.
5. editeaza

| HeyShutUp27 a răspuns:

Ba da poti sa iti schimbi numele! Dai la Cont, la setarile contului si scrie nume dai edit si iti schimbi numele cum vrei tu.Bye Bye!

| Alex_Alexutzu_1993 a răspuns:

Am incercat sa imi schimb numele si am primit eroarea asta :| pls help
http://img703.imageshack.us/img703/1333/55822608.png

Alte răspunsuri
| Madamaniac_skater_1995 a răspuns:

Numele pe Facebook se poate schimba de la setarile contului, acolo unde este cuvantul nume.
Eu l-am schimbat de multe ori, dar acum vreau sa-l mai schimb, si incerc de mult si nu s-e poate.
Pot face ceva pentru asta?

| parvulescu a răspuns (pentru PumpkinPie):

Da tati stim asta, dar mie cand dau sa mi schimb numele, imi apar numele p care le-am deja si nu merge sa pun alt numewinking