| blunts a întrebat:

Cum imi schimb numele pe facebook?

72 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| magie21 a răspuns (pentru raluca250):

Mersi de ajutor kiss

| Uno_Daniele_1979 a răspuns:

AlexandraStan

| raluca250 a răspuns (pentru magie21):

Nu ai pentru ce:*

| DOLCEMARIA a răspuns (pentru PumpkinPie):

Mersi!

Alte răspunsuri
| Bib0 a răspuns (pentru PumpkinPie):

Meritai funda pentru efortwinking

Alte răspunsuri
| niciloveyouforever a răspuns:

Pai dai la setari cont si scrie schimbarea parolei incearca mie mi-a mers poate si tie o satati mearga daca mai vrei raspunsuri la alte intrebari eu sunt buna la raspunsuri te pup

Alte răspunsuri
| adutzwtaw98 a răspuns:

Mie nu-mi merge apare numele meu acolo si nu merge sa sterg nimic merge sa schimb doar optionalul

| BogdanBo a răspuns (pentru PumpkinPie):

Mersi mult

| Vasile_Valentin_1968 a răspuns:

Multumim,am reusit, este usor.

Alte răspunsuri
| pitikubwaa a răspuns:

Nici mie nu imi merge am incercat dar nu mai pot sa mai scriu alte nume mi le arata doar pe alea vechi

Alte răspunsuri
| Drobota_Mihai_1988 a răspuns:

Numele tau este atasat tuturor comentariilor pe care le faci, sau pentru orice postezi tu pe Facebook. Daca vrei sa folosesti alt nume poti sa-l schimbi f usor folosind urmatoarele metode: http://cumfacsa.ro/......e-facebook

| Petricu_Daiana_1994 a răspuns:

Numele întreg:
Nu poţi să-ţi actualizezi numele acum, deoarece numele tău a fost schimbat de un reprezentant Facebook. Află mai multe
, mie asta imi da acum ce sa fac?

| Petricu_Daiana_1994 a răspuns (pentru steve4321):

Numele întreg:
Nu poţi să-ţi actualizezi numele acum, deoarece numele tău a fost schimbat de un reprezentant Facebook. mie asta imi zice draga

Alte răspunsuri
| Elena_Alexandra_1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi frumos! :*

Alte răspunsuri