| blunts a întrebat:

Cum imi schimb numele pe facebook?

72 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Gaitano_Alexandro_1961 a răspuns:

AlexandraGaytano

| Gaitano_Alexandro_1961 a răspuns:

AlexandraGaytano@Gmail.com

| Gaitano_Alexandro_1961 a răspuns:

AlexandraGaytano @hotmail

| Madamaniac_skater_1995 a răspuns:

Numele pe Facebook se poate schimba de la setarile contului, acolo unde este cuvantul nume.
Eu l-am schimbat de multe ori, dar acum vreau sa-l mai schimb, si incerc de mult si nu s-e poate.
Pot face ceva pentru asta?

| HeyShutUp27 a răspuns:

Ba da poti sa iti schimbi numele! Dai la Cont, la setarile contului si scrie nume dai edit si iti schimbi numele cum vrei tu.Bye Bye!

Alte răspunsuri
| niciloveyouforever a răspuns:

Pai dai la setari cont si scrie schimbarea parolei incearca mie mi-a mers poate si tie o satati mearga daca mai vrei raspunsuri la alte intrebari eu sunt buna la raspunsuri te pup

Alte răspunsuri
| Petricu_Daiana_1994 a răspuns:

Numele întreg:
Nu poţi să-ţi actualizezi numele acum, deoarece numele tău a fost schimbat de un reprezentant Facebook. Află mai multe
, mie asta imi da acum ce sa fac?

| pitikubwaa a răspuns:

Nici mie nu imi merge am incercat dar nu mai pot sa mai scriu alte nume mi le arata doar pe alea vechi

Alte răspunsuri
| Uno_Daniele_1979 a răspuns:

AlexandraStan

Alte răspunsuri
| Vasile_Valentin_1968 a răspuns:

Multumim,am reusit, este usor.

Alte răspunsuri
| Soryn_Floryn_1990 a răspuns:

Cum pot sa mi schimb numele pe Facebook

| Bran_Viorica_1989 a răspuns:

Cum pot schimba numele pe fezbuc

| Alex_Alexutzu_1993 a răspuns:

Am incercat sa imi schimb numele si am primit eroarea asta :| pls help
http://img703.imageshack.us/img703/1333/55822608.png

Alte răspunsuri