| Adredemesconf a întrebat:

Cum invata copiii din ziua de astazi pentru teze, examene etc.? Credeti ca se pregatesc destul? Cum invata inainte de examen?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Parintii mai mituiesc profii sa ii treaca fiindca copiilor din vremurile actuale le arde mult de chef si sex iar inainte invatau acasa daca nu o luau pe cocoasa cu facaletul.

Apache
| Apache a răspuns:

Sunt elevi slabi ..care nu se pregatesc, sunt elevi buni care se pregatesc si au rezultate excelente!
Problema este ca numarul elevilor care nu dau doi bani pe scoala este in crestere...
Si intr-un fel reflecta Romania din ziua de azi!
O tara la pamant cu un viitor condus de panarame