| ellamary a întrebat:

Cum iti dai seama daca cineva dupa facebook ti-a dat ignore?

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Atunci cand nu ii mai poti accesa profilul sau cand vezi ca nu te mai are la prieteni inseamna ca te-a scos de la friends, atunci cand iti da ignor adica (restrict/spam ..tot aia) ..nu ii mai gasesti facebook`ul de parca nu ar aveahappy funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un test il scrii acolo la cautare afla cine mi-a dat ignore pe facebook si faci testul si iti da persoanele

| yourFanta a răspuns:

Il cauti la prieteni, si daca nu este acolo, inseamna ca tea scos de la prieteni! fundabig grin

| Giorgos_Patakos_Raluka_Kai_1989 a răspuns:

Adelin Petrescu