| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Cum le place celor din zodia rac sa fie tratati cu indiferenta de o fata sa ii streseze cu mesaje, am observat ca uneori le place indiferenta, alteori nu

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pacat ca in secolul 21 ne intrebam asa ceva, faza cu zodiile sunt minciunii, eu ca baiat isi spun ca nu ne place sa fim stresati dar nici sa fiti indiferente cu noi, indiferenta atrage =ca e vorba de mister, curiozitate etc
asta nu are legatura cu stelele si cu natura umana care inca de mici avem curiozitatea de a descoperi lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nicio importanta din ce zodie e, astea-s prostii.Nimanui nu-i place sa fie stresat cu prea multe mesaje.