| Rexofere a întrebat:

Cum ma pot inscrie la jocul cuvintelor cu Dan Negru?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Păăi citez "Este cat se poate de simplu, stati linistiti. In primul rand, trebuie sa intrati pe site-ul de casting. Dupa aceea, va completati acolo ce va cere. Si poate cea mai grea parte din intregul proces…trebuie sa asteptati. Ce anume?
Pai, sa va spuna :„Domnule/Doamna/Domnisoara, felicitari! Va asteptam pentru filmarile unei noi editii de Jocul Cuvintelor" (sau ceva de genul)"
Iar de intrat trebuie sa intri aici pentru a te înscrie la casting
https://casting.kanald.ro/castinguri/jocul-cuvintelor/
Bafta multa!
Fundiță?love struck

11 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Te inscrii pe site.Dar sper ca stii cum functioneaza toate aceste emisiuni.laughing Bafta.

| Drake21 a răspuns:

Merg si eu la Dan Negru hai jucam Fazan incepem cu numele tau: rexofere-revolutie

| SalapaSalapaNicusor a răspuns:

Nu stiu

| SalapaSalapaNicusor a răspuns:

Cum

| PrecupanuMarian a răspuns:

Trebuie sa intrati pe site-ul de casting

| Draghici_Dan__FuPB a răspuns:

Doresc sa ma inscriu la casting jocul cuvintelor cu dan negru

| StanescuVioleta a răspuns:

Cum mă pot înscrie?

| Nedeleanu a răspuns:

Pai cum?

| CercelaruDumitru a răspuns:

Mati înscris la casting

| PeliGelu a răspuns:

Transformă energia calorică an energie mecanică cu ajutorul mecanismului bielă manivela

| andrusgabriel8 a răspuns:

Cauți sitte de casting apoi completezi datele tale