| Kataa a întrebat:

Cum o cheama pe sora mai mica a lui Demi Lovato?

20 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

Dallas Lovata o cheamatongue.

| DianaLostInDreams a răspuns:

*Lovato pardon.

| Ionutzsa a răspuns:

Pai are 2 surori Dallas Lovato [ e mai mare dacat ea cu 3 ani ]
si Madison Lovato [ea e mai mica si e sora ei vitrega] tongue

| HappyPills a răspuns:

Nu stiam ca are straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dallas Lovata o cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madison Lovato [am citit si eu ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madison lovato si pe sora mai mare dallas lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madison lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dallas Lovato are 22 de ani. Deci e mai mare ca Demi Lovato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demynha lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato are 2 surori cea mai mica(vitrega) madison lovato apoi demi lovato apoi dallas lovato cea mai mare... ce fraieri sunteti ca nu puteti sa cautati pe net desprea ea au in revista popcorn cool girls si bravo girls cumparatile si acolo vedeti tot ce spun vedetele am o intrebare de ce tot scrieti chesti de acest gen cu ( cum o chaeama pe sora lui deni lovato sau selena gomez ce id are sau miley cyrus ce face in timpul liber pentru ca nu sunt adevarate sunt false ca nimeni nu are id la vreo vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca nu stiu cum o chema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama madison

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama Medison Lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madison lovato

| Kataa explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Am specificat in intrebare "sora mai mica" dar nu m-a deranjat ca ati spus si de Dallas.Nu cred ca voi desemna un castgator pentru ca nu ar fi corect, toate raspunsurile sunt bune...Va pup :*

| ralu_8498 a răspuns:

Madison lovato

| meniceandcool a răspuns:

Nu o cheama asa.
Pe sora mai mica a lui Demi Lovato o cheama Demynha Lovato!