| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate cetatenia romaneasca sa iti afecteze viata, cand locuiesti si muncesti intr-o tara care nu este in uniunea europeana?

3 răspunsuri:
| Nimeni20192018 a răspuns:

Nu te afectează, după parerea mea.

| Celcestietot a răspuns:

Asta te afecteaza doar daca se afla cetatenia ta, de catre angajati, civili si depinde de ce fel de oameni cu ce mentalitate dai.

| Justme79 a răspuns:

Cum românii sunt văzuți în Top 20 la furturi și multe altele probabil că toată lumea cum aude că ești român știe deja ce faci happy bine asta este o simpla presupunere din cauza unora cu mentalitate redusă...în mare parte nu ar trebui pentru că nu poți judeca o carte după coperta