| Hshsbsvdjfodisbs a întrebat:

Salut, poti pleca in Uk si sa muncesti, daca nu ai mai fost in uk? Ma refer ca a iesit din uniunea europeana, si am auzit ca nu se mai poate face actele ca sa lucrezi. Cum este de fapt?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de viza acum.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Intra și tu pe grupurile cu romani din UK și interesează-te fix de la ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu nu esti capabil sa muncesti aici unde sti limba ce o sa faci in Anglia? Un rahat, aia o sa faci, cauta ti aici serviciu si lasa prostiile.

| Hshsbsvdjfodisbs explică (pentru CristiDinBucuresti):

Baiatu, tu nu ai ce cauta pe acest grup, cum iti dai cu parera despre un om din moment ce nu il cunosti? Si sa inteleg din mesajul tau, ca tu esti genul de om ce nu isi doreste mai nimic de la viața. Știi sa raspunzi la ce intrebare am pus? Raspuzi, nu stii? Taci. Succes aici in țara!